Kapitola první

7. srpna 2009 v 17:47 | Anke |  →→Největší tajemství 2
Pokračování navazuje ihned po tom, co skončil první díl.

Nový začátek

Už to bylo týden, co byl Sasukeho pohřeb a Sayu si stále nechala jméno Sayu, ale nehodlala ho mít do konce života. I když Kyuubi ji stále přemlouvala, aby si ho nechala, byla neoblomná. Nebylo to kvůli tomu, že by se jí snad nelíbilo, ale i to jméno ji stále připomínalo Sasukeho a to ona nesnesla. Teď když už všichni věděli, že je ve skutečnosti holka, chovali se k ní jinak. Sakura se k ní chovala trochu mileji, i když věděla o ní a o Sasukem. A i Kiba s Nejim se jí omluvili za jejich chování a snažili se jí nějak pomoci, jene Sayu si všechny držela dál od těla. Nechtěla od nikoho pomoct, v tomhle byla tvrdohlavá. Sayu o sobě a Sasukem nikomu jinému, než těm, kteří byli na misi neřekla a také nehodlala říct, a tak jediní kdo to věděl byla ona, Sasuke, Kakashi a ostatní, co byli s nimi v týmu, když byli Květinové vesnici. Jediné, co jí teď nejvíc připomínalo Sasukeho byl prstýnek, který ji Sasuke dal a také fakt, že když se Kakashi ptal, jestli ta svatba, která proběhla je oficiální, tak Tsunade řekla, že ano, ale klidně ji může zrušit. To Sayu odmítla a tak ti dva byli teď manželé. A Sayu měla tedy přijmení Uzumaki-Uchiha.
Teď, po týdnu od Sasukeho pohřbu si to Sayu časně ráno namířila k Tsunade do kanceláře. Zaklepala na dveře kanceláře a po hlasitém "Dále.", vešla do místnosti.
"Ahoj Sayu, co tu děláš tak brzy?" zeptala se Tsunade překvapeně.
"Chtěla bych odejít z vesnice a jít hledat Sasukeho." řekla na rovinu Sayu.
"Jsi si jistá? Vždyť víš, že Sasuke je nejspíš mrtvý." řekla Tsunade.
"I kdyby byl, tak chci najít aspoň jeho tělo." odpověděla ji vyrovnaně Sayu.
"Dobře, ale první ti musím něco říct. Sice jsem ti to chtěla říct až o tvých 18. narozeninách, ale myslím, že teď je ta správná doba." řekla Tsunade a zhluboka se nadechla a začala vyprávět.
"Když jsi se dozvěděla, že na tebe bylo použito jutsu, které tě přeměnilo na kluka, tak ti bylo řečeno, že to bylo kvůli tomu, že máš v sobě Kyuubi a byla by jsi víc zranitelná. Ale to byl jen jeden důvod. Další důvod byl, že se ani nejmenuješ Uzumaki, ale Namikaze. Tvůj otec byl Minato Namikaze, který je více známější jako čtvrtý Hokage. Tvoje matka se jmenovala Kushina Uzumaki. Důvod, proč ti dali jméno po tvé matce je jednoduchý. Kdyby Kamenná vesnice zjistila, že Minato Namikaze má dítě, všemi možnými prostředky by se tě snažili zabít, protože Minato jim udělal mnoho škod a zabil mnoho ninjů. Prostě by se chtěli pomstít, a tak jsi dostala jméno po matce a navíc z tebe udělali kluka. Pak by jsi také měla vědět, že ti Minato odkázal pár věcí, které by jsi konečně měla dostat, ale ty ti dám až za chvíli.." dořekla Tsunade a podívala se na Sayu, která by nejspíš normálně zírala s otevřenou pusou, ale teď na sobě nedala nic znát.
"A odkud je má matka?" zeptala se po chvíli Sayu.
"Z vesnice Vodních vírů, která byla za války zničena. Po válce se ale znovu postavila.. cesta tam trvá asi dva týdny. Pokud chceš tedy odejít z vesnice, tak bych začala hledat něco právě tam, možná se tam dozvíš nějaké zajímavosti o sobě a své rodině."
"Dobře, za chvíli vyrazím na cestu. Jen mám jednu otázku. Teď když vím, že jsem Namikaze, tak se nejmenuji Uzumaki-Uchiha, ale Namikaze-Uchiha, že?" řekla Sayu a pak ještě dodala "A Tsunade, pokud se do půl roku nevrátím, tak mě prohlaste za mrtvou. To, že jsem odešla řekněte jen Kakashimu, Jiraiyovi a Irukovi, ostatním řekněte, že mám misi."
"To druhé ti můžu slíbit, ale proč tě mám za půl roku prohlásit za mrtvou? A ano, máš pravdu, teď už nejsi Uzumaki-Uchiha, ale Namikaze-Uchiha."
"Protože buď budu opravdu mrtvá, nebo nebudu chtít, aby mě kdokoli našel. A teď by jste mi měla ještě ukázat ty věci, co mi otec odkázal" odpověděla Sayu.
"To máš pravdu, tak jdeme, mám to ve skladu." řekla Tsunade a zvedla se ze židle. Vydala se chodbou, až se zastavila před malými dveřmi se štítkem, na kterém byl nápis: SKLAD, Tsunade vyndala klíče z kapsy a odemkla dveře. Pak rozsvítila jedno malé světýlko a Sayu se naskytl pohled na nejneuklizenější místnost v celé budově. Byly tam hromady nepotřebných věcí, na kterých byly obrovské nánosy prachu.
Tsunade začala něco hledat a Sayu radši zůstala venku, protože jí zrovna nelákalo vejít do takové zaprášené místnosti. Po chvilce hledání Tsunade vyndala docela velkou krabici.
"Kage bunshin no jutsu." řekla Sayu a vedle ní se objevily dva klony, které si od Tsunade vzaly krabici.
Jsou v ní nějaké užitečné věci, tak se do ní podívej, ani já ale nevím, co v ní přesně je." řekla Tsunade a Sayu pouze kývla, ale to už Tsunade zavírala dveře od skladu.
"Tak já jdu a nezapomeňte, co jsem říkala." řekla Sayu a naposledy se na Tsunade podívala svýma modrýma očima, pak se otočila a i se svými klony, které nesly krabici se vydala pryč z budovy. Kdyby tak Tsunade věděla, že ji hodně dlouho neuvidí.

Ty jsi to věděla, Kyuu?
Že jsi dítě čtvrtého Hokage? Jo.
Proč jsi mi nic neřekla?
Neptala jsi se.
Hm...

Když došla Sayu domů, klony položily krabici do obýváku a s tichým *puf* zmizeli. Sayu se konečně chtěla podívat na obsah krabice, ale zalepená a tak ji první musela rozstřihnout nůžkami. Pak už ji konečně mohla otevřít a nestačila se divit, co tam našla. Jako první vyytáhla krásnou katanu, která měla barvy do oranžova. Poté našla několik svitků, na kterých byly samé techniky., takže nudit se rozhodně nebude. Jako další tam byl černý plášť s oranžovou spirálou na zádech. Pak byly v krabici dva řetízky. Oba měli stejné přívěsky, ve kterých byly kameny, oba měly průhlednou barvu. Sayu si jeden zkusila nasadit a v okamžiku, kdy si ho zapnula, druhý změnil barvu na černou. Ten který si Sayu zapnula měl stále průhlednou barvu. Sayu neměla tušení, co to znamená, ale pak ještě našla tři prsteny, které měly také průhlednou barvu. Sayu si jeden nasadila a ostatní dva se bíle rozzářily, ale zase jako s řetízkem se prsten, který měla na ruce nijak nezbravil. Jako poslední byla na dně krabice fotografie, na které byla žena s dlouhými rudými vlasy a muže s blonďatými vlasy, který vypadal stejně, jako čtvrtý Hokage, Sayu otočila fotku a drobným písmem tam našla napsáno: Minato a Kushina Namikaze. Sayu se poprvé za hodně dlouhou dobu usmála, ale jen mírně.
Sayu fotku vyndala z krabice, kterou následně odnesla do svého pokoje, kde si také konečně začala balit věci, které si vezme sebou. Doplnila si zbraně a vzala si ještě nějaké navíc a také ostatní věci, které potřebovala. Nakonec sbalila i rámeček s fotkou, kde byli jako tým 7. Pak také vzala fotografie, které měla jako holka a nakonec si vzala fotku svých rodičů, kterou našla v krabici. Do přední kapsy batohu poté dala druhý řetízek a zbylé dva prsteny. Nakonec si ještě na sebe vzala černý plášť a katanu s batohem. Teď byla konečně připravená vyrazit na cestu. Ale nezapomněla udělat ještě poslední věc. Sundala si svou čelenku Listové a položila jí na stůl v kuchyni. Pak už se vydala k bráně Konohy. Ani ne za deset minut už stála před bránou. Naposledy se podívala na Konohu, která pro ni vždy znamenala domov. Ale pouze doteď, protože od této chvíle domov neměla. S touto myšlenkou se otočila zády ke Konoze a vydala se vstříc novému dobrodružství, aniž by věděla, co jí na její cestě čeká. A nemělo toho být málo, tomu věřte.


Tak doufám, že se vám zatím povídka líbí :) A jinak, udělejte mi radost a někdo se přihlašte na ten časopis :)
 

19 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se ti povídka Největší tajemství 2?

Ano, je fakt moc kawaii. 84.2% (123)
Ano, tak trochu. 8.9% (13)
Ne, je hnusná! 4.1% (6)
Ne, radši to přestaň psát! 2.7% (4)

Komentáře

1 Vl k | 7. srpna 2009 v 18:35 | Reagovat

krásný :) jen piš uvidíme co z toho vznikne dál :)

2 Rena | 7. srpna 2009 v 21:54 | Reagovat

Super, jsem strašně ráda, že pokračuješ :-)

3 Yo | 7. srpna 2009 v 22:53 | Reagovat

super doufam ze tu toho co nejdriv hodne pribyde pač je to upe super !  :-)

4 Alexia | 8. srpna 2009 v 2:49 | Reagovat

velmi pekna poviedka nadherna kapitola sa tesim na pokracovanie:-D

5 saya14 | E-mail | 8. srpna 2009 v 11:18 | Reagovat

vyborneee =D rychlooo dalej :))

6 camilla | 10. srpna 2009 v 14:48 | Reagovat

úúúžasnýýý  :-D

7 nakashima | Web | 11. srpna 2009 v 21:29 | Reagovat

moc pěkné to se ti povedlo

8 jeany4ever | 12. srpna 2009 v 15:10 | Reagovat

sueper...uznech je dalsi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.