Cesta osudu 8

14. února 2009 v 17:07 | Anke |  →→Cesta osudu
Cesta osudu 8 → Shledání

"Vstávat, už musíme vyrazit." řekla Anke, tak hlasitě, aby se všichni v táboře probudili, ale aby neprozradila svou přítomnost dalšímu týmu, který se v lese nacházel, týmu jejich přátel.
Když se konečně zbalili, i když s menšími obtížemi, jako například, že Deidara odmítl vstávat, ale když mu Anke pohrozila, že na něj vylije kbelík plný ledové vody a Itachi mu podpálí stan, tak se ihned vzbudil, pak byl problém u Kisameho, který hledal Samehadu, který byl schovaný za stromem, kam ho dal Deidara, za což schytal od Itachiho pohlavek.
"Dobře, tak jste už konečně připravení?" zeptala se Anke, když už si i Itachi zabalil stan.
"Jo, můžeme vyrazit." řekl Deidara a tak všichni vyskočili na větve, Anke aktivovala Ranegan a propátrala okolí, aby se zorientovali.
"Už vyrazili, jsou kousek od nás, jsou po hlavní cestě, ale Kakashi má aktivovaný sharingan, asi cítil mojí a Itachiho chakru, když jsem včera použila ranegan a Itachi, když zapaloval oheň." vysvětlila jim situaci a všichni kývli, Anke radši vypnula ranegan a snažili se co nejvíce potlačit svou chakru, apk vyrazili za svitkem.

"A na co je vlastně ten svitek dobrý?" zeptal se s jistým zájmem Kakashi a ačkoli to nebylo znát, tak i Naruto a Sakura poslouchali.
"No může se použít na různé účely, od bránícího jutsu, až po jutsu, které by klidně mohlo zničit celou vesnici." řekl Tomio.
"A myslíte, že by po něm někdo mohl jít?" zeptal se znovu Kakashi.
"Nějací ninjové, kteří prahnou po moci, ale myslím, že pro Akatsuki je to moc malá ryba, ale stát se může cokoliv, ač je to velmi nepravděpodobné.
"Aha, ale mluvil jste i o nějakých ochranných jutsu, nemám pravdu?" pokračoval Kakashi.
"Ano, říkal jsem, že to dokáže zničit celou vesnici, ale dokonale by to mohlo i tu vesnici chránit a nic by se přes to nedostalo, jen ten, kdo bude vědět jak je to zapačetěné nebo bude mít nějakou pomůcku, podle toho, jak to chce mít chráněné, aby se tam nikdo nedostal.
"Zajímavé, děkuji vám." řekl Kakashi a pak se zamyslel, ale najednou se ozvala tlumená rána a výkřik, všichni se okamžitě otočili a to, co viděli jim vyrazilo dech.

"Tak kde jsou?" zeptal se netrpělivý Deidara.
"Jsme přímo za nime." řekl Itachi, otrávný z věčných Deidarových otázek.
"Jestli toho ty blonďatej skrčku nenecháš, tak tě vykuchám." řekl kisame, ale ani Anke se moc radostně netvářila.
"No jo pořád s váma není žádná sranda." povzdechl si Deidara.
"Buď už laskavě zticha. Nemůžeš si tady jen tak mluvit, uslyší nás!" Okřikla ho šeptem Anke.
"Jasně, vždyť už mlčím." řekl znuděně Deidara a začal tvořit jílová zvířata.
Anke si jenom povzdychla a trochu zpomalila, aby nebyli tak blízko u Kakashiho týmu.
Deidara své ptáčky pouštěl za sebe a tam je nechával vybuchovat, ale jeden nechal vybuchnout trochu dřív a vybuchl přímo před Itachiho obličejem, naštěstí se mu nic nestalo, ale Itachi rozzuřeně nakopl Deidaru, který se na větvi neudržel a spadl dolů, přímo na hlavní cestu, Anke na Itachiho začala křičet, ale už bylo pozdě, Kakashi a ostatní se r\chle otočili a uviděli Deidaru.
"A je to..." poznamenal Kisame a sledoval dění dole.
"Ty jsi Akatsuki." řekl Tomio roztřeseně.
"Starý známý, jak vidím, kde máš ostatní, nemyslím si, že tu budeš jen ty, ale toho tvého přítelíčka jsme zlikvidovali už dávno, takže jsem zvědavý, kdo je s tebou dneska." řekl Kakashi a začínal se k němu přibližovat, ale někdo se předhonil, byl to Naruto.
"Tohle je za Gaaru a za Anke." vykřikl a dal mu pěstí do břicha a Deidara odletěl k nejbližšímu stromu.
"To jsi přehnal chlapečku." řekl Deidara a rychle se zvedl.
"Ano to jsi přehnal." řekl někdo a z koruny stromů seskočil Kisame. " I když ho nemám rád, je línej a otravnej, aspoň je s nim sranda a je to člen Akatsuki." řekl a vrhl se na ně Samehadou. Kakashi jeho útok odrazil, měl už aktivovaný sharingan.
"Takže jste dva? Měl jsem dojem, že je tu i Itachi Uchiha." řekl a v Itachim a Anke hrklo, byli prozrazeni a tak Itachi na Anke kývl a seskočil dolů.
"Takže jsem se nymýlil, myslím, že tohle je konec." řekl Kakashi a kývl na Sakuru a Naruta, Naruto se rozeběhl proti Deidarovi s rasenganem a Kakashi bojoval s Itachim. Sakura se postavila do obranné pozici před Tomia.
Ahoj růžovlásko." řekl Kisame a také se pustil do boje. Anke jen všemu přihlížela a čekala na příhodný okamžik.
Boje byli celkem vyrovnané a Anke už se zaačínala nudit, tak udělala nějaké pečetě a najednou vyšlehl blesk, nikomu nic neudělal, ale všichni se zastavil, Akatsuki věděli, že je to Anke, která už byla na vrcholu jednoho ze stromů. Všichni Akatsuki vyskočili za ní.
→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→

Před chvilkou

"Držte se u mě." řekla Sakura, když se trochu přiblížila k Tomiovi.
"Dobře." řekl jen a sledoval souboje, pak najednou vyšlehl blesk, za sebou uslyšel tlumené "omlouvám se" a pak cítil, že mu někdo vzal svitek, rychle se otočil, ale nikdo tam už nebyl, když se otočil zpět, tak uviděl stát na vrcholu stromu nějakou dívku se svitkem v ruce a viděl, jak se ostatní stáhli za ní.
→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→→

Současnost

Podíval se na své tři ochránce, ale ti byli jako v tranzu.
Co to s nimi je? Zeptal se sám sebe, ale pak ho napadlo... Že by to byla ta dívka,...ta Anke, jak byla členka jejich týmu?
"A-a-nke?" řekl Naruto pomalu.
"Děkuji vám za svitek, nebojte nebude použit ke zničení, jen potřebujeme chránit své sídlo." řekla Anke, ale to už se všichni tři probrali a mířili si to k ní. Itachi, Kisame a Deidara je zastavili.
"Proč?" zeptala se Sakura a podívala se na Anke.
"Nabídli mi, jestli bych nechtěla být členkou Akatsuki, výměnou za to, že nepůjdou po Konoze a po Narutovi." řekla lhostejně a chystala se zmizet.
"Mysleli jsme, že jsi mrtvá, že tě zabili, ale mi tě potřebujeme Anke, bez tebe nejsme tým, pamatuješ na naše mise?" řekl Naruto a podíval se na ní s nadějí v očích.
"Ne." řekla chladně a jestli okamžitě nezmizíte, tak vás zabiju, už nejsem ta slabá holka, za kterou mě pořád máte, jsem Akatsuki a od teď po vás všech půjdeme a už nikdy se mi nepřipleťte do cesty, jinak vás zabiju. Rozumíte?" řekla a vypařila se spolu s ostatními Akatsuki.
"Proč?" šeptal do kolečka naruto, když šli sklesle zpět do vesnice, nejenže jejich mise skončila nezdarem, ale viděli svou kamarádku, jak je zrazuje. To je bolelo nejvíc, mysleli si, že jí třeba vězní, ale že se k nim přidala, to netušili, i Kakashi byl zaskočený...
"Jsi v pořádku Anke?" zeptal se Kisame, když dorazili do sídla.
"Jasně, nic mi není, proč by mělo?" řekla klidně Anke.
"Potrebuju te´d být sama, nikdo mě nerušte." dodala a zabouchla za sebou dveře. Lehla si na postel a začala brečet do polštáře, potřebovala to ze sebe dostat.
Myslela na to, co bylo, když byla v Konoze, jak plnili mise, jak se smáli, bavili, ale taky na to, jak jednou měla s Jiraiyou misi a tam viděla malou holčičku, pak jí viděla zase, dovedla jí k Akatsuki a ti jí přijmuli za členku a stala se skoro něco jako vůdkyní, všichni jí měli radi, smáli se, plnili mise...bylo jí s nimi dobře, nkdy by už je nedokázala opustit, ale přesto musela vzpomínat na dvě, ne na tři, ale vlastně musela vzpomínat na mnoho tváří, na Naruta, Sakuru, Kakashiho, Tsunade, Hinatu, Kibu, Shina, Nejiho, TenTen a na spoustu dalších, vzpomínala na to, co s nimi zažila a jak přísahali, že budou navždy kamarádi, ale ona to porušila...už k nim nepatří.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.