Žárlivost 5

10. ledna 2009 v 18:26 | Anke |  →→Žárlivost
Tak konečně je tu další dílek! Příjemné čtení, i když asi není nic moc, psala jsem ho rychle!

5. kapitola
"No…nejsou žádné mise! řekla mu Hináta. "Ale jak to? Tak mě prosím někam pošlete , na pomoc lidem nebo někam jinam, ale nechci tu být, hlavně ne za dva dny!"
Hináta se zamyslela, měla hrozně moc misí, které potřebovala, aby je někdo splnil, ale nechtěla dát žádnou Narutovi, kvůli té oslavě. Pak se konečně rozhodla. "Ne, žádnou misi ti nedám, můžeš zatím trénovat!" řekla mu nakonec Hináta a tím ukončila rozhovor a dávala tím najevo, že už s ním nechce déle mluvit. A tak Naruto odcházel, ale když otevíral dveře, slyšela ho jak si něco mumlá, že Tsunade byla mnohem lepší Hokáge a odešel. Promiň Naruto, ale chci aby si tu na svojí oslavu byl. pomyslela si trpce Hináta, že nemohla Narutovi vyhovět.
V den Narutových narozenin
V okolí Ichiraku bylo už všechno kompletně připraveno. Dort byl na svém místě i když s menším zpožděním, protože pro něj poslali Choujiho a ten ho musel ještě trochu "doupravit". Sakura stála před Ichirakem a měla v ruce vysílačku, ta za chvíli zapípala a ona si ji přiložila k uchu a poslouchala.
" Naruto právě vyšel z domu a míří na opačnou stranu." hlásil někdo a každý, kdo tu osobu znal věděl by, že to byla Ino.
Naruto se procházel venku, chtěl se jít někam schovat na celý den, aby nemusel vidět, jak se na něj lidi dívaj a jak jsou na hřbitově celé zástupy lidí.
Vydal se tedy na místo, které znal jen on, kde by ho nikdo nemohl rušit, celou cestu mu vrtalo hlavou, proč se s ním nikdo z jeho kamarádů nebaví, když jim zkoušel zavolat, nikdo to nebral nebo když to někdo zvedl řekl, že nemá čas a zavěsil.Napadlo ho, že taky truchlí za ztacené příbuzné, ale jak hluboce se mýlil.
"Dobře, běž tedy k rozhlasu a řekni, co jsem ti napsala na ten papír." přikázala jí Sakura a Ino odběhla, d Narutova domu, k rozhlasu.
" Vážení, dnes je u Ichiraku ramen zvláštní akce, když sníte více než 5 rámenů, zaplatíte poue jeden a proto neváhejte a přijďte se k nám skvle najíst za nízkou cenu! Křičela Ino do rozhlasu, ale s trocu ozměněným hlasem, aby jí nikdo nepoznal.
Slyšel to i Naruto, kteý tmu, ale nechtěl věřit. No jasně v takovýhle den, bude takováhle akce, která navíc tady nikdy nebyla! Ale zvědavost mu nedala a on se tedy přece jen zvedl a šel pomalým krokem ke Konoze, aby se mohl podívat, jestli je to pravda, i když tomu opravdu moc nevěřil.
Všichni tam stáli už asi půl hodiny, byla tam nuda, mysleli si, že když to Naruto uslyší, tak budu štěstím bez sebe a poběží rychle sem, aby si rámen obědnal. Když v (tm) najednou uslšeli kroky, blížili se sem, a tak si mysleli, že je to Naruto, už, už se zvedal záves a všichni se připravili vykřiknout PŘEKVAPENÍ! Nasštěstí se včas zarazili, když zjistili, že nevchází Naruto, ale pouze Shikamaru.
"Tak jsem tady, neprpásl jsem něco?" zeptal se líným hlasem, který naznačoval,že kdyby ho nepřemluvili, by by nejradši doma a hrál s Asumou Go!
"Ne ještě nepřišel" odpvěděla mu Sakura zklmaně.
"To je otrava!" konstatoval a sedl di na židli, aby si mohl dát šlofíka, ale Ino ho okřikla a tak si zase stoupl.
Konečně asi po patnácti minutách uslyšeli další kroky, které se loudavě blížili sem, zastavil se před obchodem a nejspíš se přemlouval, jestli má jít dovnitř nebo ne.
Závěs se, ale začal nadzvedávat a byl čím dál výš a výš, všichni byli napjatí a i Shikamaru jevil trochu zájmu, když se na něj Sakura podívala ve smyslu, jestli nebudeš spolpracovat, zemřeš! A on nechtěl zemřít, tak se radi připravoval s ostatními na hlasité překvapení.
Teď už na to procent věděli, že je to Naruto, jen čekali ažúplně odhrne závěs, konečně! Pomysleli si všichni a už se nadechovali a čekali na Sakuřino znamení, začala počítat na prstech. Jedna,... dva,... a tři. PŘEKVAPENÍ!!!! vykřikli z plných plic a osoba, která tam stála se nestačila divit.
Byl to opravdu Naruto nebo si ho s nkým spletli? To se dozvíte.......příště!
No já vím......nic moc, pište, ale komentíky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.