Žárlivost 4

10. ledna 2009 v 18:25 | Anke |  →→Žárlivost
Tak a je tu další část!

"T…T…to myslíš vážně?" zakoktala se Hináta. "Úplně vážně", odvětil jí Naruto.
"Mě to nevadí, chtěla jsem ti to říct, ale nedokázala jsem to, tak díky" promluvila Sakura.
"Já myslím, že mi dva si nejsme souzení, mám tě rád, ale jen jako kamarádku a tak bych chtěl, aby to tak zůstalo" Sakura jen kývla a oba si podali ruce na znamení souhlasu. "Tak a teď tam půjdeme a řekneme jim, že se svatba ruší a je to!" rozhodla sakura a oba se vydali směrem na náměstí.
Najednou se, ale Naruto otočil a "půjdeš s námi Hináto, teda chci říct Hokáge-sama!" a usmál se. Hináta kývla a doběhla je, všichni se pak vydali na náměstí.

V Hinátině kanceláři

Vždyť říkala, že nikam nepůjde, tak sem jí přinesla její práci, aby toho neměla tolik, pomyslela si Shiune a nechala tam hromadu papíru, pokrčila rameny a odešla.
Zpět u naší trojčlenné party
Když došli konečně na náměstí zjistili, že je tam jen opravdu málo lidí, ale jim to nevadilo, čím míň tím líp. A vydali se přímo před všechny, aby jim řekli jejich rozhodnutí.
"Ehm, Ehm" odkašlal si Naruto a pokračoval, "jsem rád, že jste sem vy všichni přišli, ale musíme Vám oznámit, že po vzájemné dohodě jsme se dohodli, že se svatby ruší!" dokončil svůj proslov Naruto.
Všichni, co byli přítomni, byli překvapení, ale šťastní, nechtěli to přiznat, ale nechtěli, aby se vzali, přesto se řídili heslem, že srdci neporučíš. Všichni se shlukli okolo nich a vyptávali se jich proč svatbu zrušili a na takové pitomosti. Oni, ale utekli z davu pryč, každý ke svému domu, dokonce i Hináta šla zpět do své kanceláře a na tváři jí hrál opravdu krásný úsměv - Naruta a Sakury svatba - 5 000 kč, Deidarova paruka - 10 000 kč, Hinátin úsměv - k nezaplacení, na všechno ostatní je tady master card!
Všichni, kdo šli okolo ní si museli myslet, že vyhrála ve sportce, tak byla šťastná.

Po týdnu od zrušené svatby

Po Konoze se zpráva o tom, že se svatba Naruta Uzumakiho a Sakury Haruno zrušila, šířila rychlostí blesku a tak se nemluvilo o ničem jiném, všichni se to dozvěděli a když to zjistili jejich přátelé, kteří tu svatbu neschvalovali, se jim přišli omluvit, ale oni je odbyli, že to nebyla jejich chyba a Sakura je dokonce pozvala na párty, protože Naruto měl za 2 dny narozeniny - 10. října a tak mu chtěli udělat překvapení. On o tom neměl ani tušení, protože v den jeho narozenin, taky na Konohu zaútočil Kyuubi a všichni to měli spíše za den smutku a nikdo si nevzpomněl na jeho narozeniny, ale byl na to zvyklí, tak nic nečekal.
Zatím se u Sakury doma dohadovali kde a jak oslavu uspořádat a pak se dohodli, že ji uspořádají u Ichiraku ramen. a měla to být ta největší párty na světě, chtěli mu všechny ty roky vynahradit.

Příští den

Naruto šel jako obvykle do svého oblíbeného Ichiraku, ale se zlostí zjistil, že je zavřený a tak trpce odešel, kolem něj prošel Kiba s Akamarem a když si ho všimnul zatočil co nejblíž co nejdál od něj, ale to ho moc nepřekvapilo, dnes už mu to udělala Ino, Shikamaru a Lee. Vůbec netušil, co to s nimi je a vrtalo mu hlavou, co to všichni nesou a proč jdou směr Ichiraku ramen, jenomže neměl čas chtěl jít za Hinátou, aby mu dala nějakou misi, aby tu nemusel být právě na své narozeniny.
Zaklepal a ozvalo se " počkat chvíli", to byla Hináta, uklízela totiž seznami, balící papír, stuhy a dárky k jeho narozeninám, díky Byakuganu totiž zjistila, že je to Naruto.
Když to všechno uklidila nebo spíš naházela pod tůl dala si před sebe hromadu papírů a dělala, že doteďka podepisuje papíry a řekla "vstupte!" a Naruto vstoupil.
"Dobrý den Hokáge-sama! chtěl bych požádat jestli bych nemohl dostat na zítřek nějakou misi!" řekl klidně Naruto. "No víš já…
Pokračování příště! Pište komenty!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.