Žárlivost 3

10. ledna 2009 v 18:25 | Anke |  →→Žárlivost
Tak a je na světě další část povídky!

Den svatby

U Hináty v kanclu

Sakra, sakra, sakra! Proč jsem zrovna já musela zaspat, už je za 10 minut svatba a já se chci ještě převlíknout! pomyslela si Hináta naštvaně.
"Tak to by šlo" řekla Hináta nahlas, když se se konečně oblíkla, učesala a udělala vše, co potřebovala a vyšla z budovy, teď šla směr hlavní náměstí, ale tak aby jí nikdo neviděl.

U Naruta a Sakury doma

Sakura se slastně protáhla a podívala se na Naruta, ale ten tam neležel, pak se podívala na hodiny a zjistila, že má za 10 minut svatbu, sakra to nestíhám a já tam chtěla být aspoň o půl hodiny dřív, hm a kde je vlastně Naruto? A přitom prohledávala celý dům a hledala ho po 2 minutách si řekla, že tady prostě není a vyběhla zpátky do ložnice, aby se převlíkla do svatebních šatů.
Uf, sakra to je práce, doufám, že už do tohohle nikdy nebudu muset vlézt! vztekala se Sakura v duchu, když si oblíkala svoje svatební šaty.
Když se konečně do nich dostala, tak se učesala a namalovala a rychle běžela na hlavní náměstí.

V lese

Běž potichu, ať ho nevzbudíme, víš že ho potřebujem živýho jako rukojmí! nabádal jeden hlas druhého, který byl tak nešikovný, že každou chvíli šlápl na nějakou větvičku a jednou dokonce spadl do mraveniště, účel byl, dostat se ke spícímu klukovi, který ležel na mýtince a spokojeně oddechoval.
Konečně! pomysleli si oba a omráčili ho.
Teď utíkali směrem ke Konoze, aby mohli požadovat výkupné za toho kluka, měli to dobře vymyšlené, ale nepočítali s tím, že by byl tak silný soupeř, právě ten, koho unesli a tak, když se Naruto probral, se ozvalo Taju Kage Bunshin no jutsu. A pytel se okamžitě roztrhl.
A to už byli oba dva obklíčeni asi stovkou Narutů. Když to uviděli chtěli utéct, alr kolony je vzali a přemístili se do kanceláře Hokáge, ale tam nikdo nebyl, tak je svázali a nechali je tam.
Na hlavním náměstí, už tam seděli všichni(až na Hinátu, která ještě pořád běžela) a čekali na Naruta a Sakuru, teda všichni ne, bylo tam málo lidí, jen ti nejbližší, kterým nevadilo, že se berou.
Naruto si vzpomněl, že má mít dnes svatbu, ale chtěl mluvit se Sakurou, protože se k něčemu rozhodl…
Jak tak běžel najednou do někoho narazil, ale e do jedné osoby, ale hned do dvou, do Hináty a Sakury.
Jau! Sakra kdo to byl! Postěžovali si všichni a když se podívali do koho narazili, bylo trapné ticho. "Ahoj Sakuro, Hináto, prosím počkejte chvíli no... víš Sakuro, já ti chtěl něco říct a to je, že se ještě necítím na to, abych...no, abych se ženil, takže bych chtěl tu svatbu zrušit." dostal ze sebe Naruto. To zasáhlo obě jako blesk z čistého nebe. Sakuře se ulehčilo, ona se na to taky necítila, ale nedokázala mu to říct. Hináta jenom zírala s pusou dokořán. Nemohouc říct jediné slovo.
Doufám, že se líbila a pište komentky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DakuHonoo | 2. května 2010 v 11:21 | Reagovat

supeeeeeeerziadne narusaku hnusne .... no nic ..... nanestastie z toho potom spravis minimalne sasusaku a to ej este horsie .....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.