Žárlivost 2

10. ledna 2009 v 18:24 | Anke |  →→Žárlivost
Tak jo promiňte, neměla jsem čas a ani fantazii, protože mě furt napadaj nějaký nápady na povídky a teď píšu zrovna nějakou, zase kapitolovku, ale tu sem dám, až tohle dopíšu (nejspíš), měla by se jmenovat Nový život, já vim, celkem okoukaný jméno, ale mě nic jinýho nenapadlo... Neni tam zatím žádný pár a mám první kapitolu, ale Naruta unesou Akatsuki a chtějí z něho udělat jejich otroka...
Tak a tady už je povídka! Klik na celý článek!

2. kapitola
Ještě týž den u Hináty v kanceláři
Dobrý večer Hokáge-sama!
Řekl celkem znuděně a ospale, ale i byl v jeho hlase znát smutek, byl to hlas Sasukeho, sice si to nechtěl přiznat, ale od té doby co začala Sakura a Naruto spolu chodit, ukazoval se venku, na trénincích a na týmových misích, čím dál míň a nikdo nevěděl proč. Nechali to sice být, protože takový byl prostě Sasuke pořád, ale bylo to kvůli něčemu, co mu zlomilo srdce. Ten důvod byl právě Naruto a Sakura. Sasuke se totiž do Sakury zamiloval, ale její láska k němu pohasla a zamilovala se do Naruta, ale ještě pořád v hloubi svého srdce, byla skryta láska k němu a ta jen čekala, kdy bude moci konečně vytrysknout na povrch, to byla totiž pravá láska, ale co teda cítila k Narutovi?
Hinátu tohle jednání překvapilo, byla teď se Sasukem dobrá kamarádka a ona ho znala jako příjemného, milého a celkem kamarádského človíčka.
A tím stejným tónem hlasu pokračoval, "potřebujete něco?"" Vlastně ano, potřebuju se tě na něco zeptat, jdeš na zítřejší svatbu Naruta a Sakury?" řekla klidným hlasem Hináta, i když jí nedělalo moc dobře o tom mluvit, jenže Sasuke to nepostřehl.
Sasuke si pomyslel, to teda uhodla! " Ne nejdu, vlastně bych chtěl požádat, jestli bych mohl dostat nějakou misi, aspoň na 2 týdny! odpověděl teď už pouze naštvaně Sasuke, všechno ostatní se vytratilo i smutek ze svatby, všechno v něm vřelo, nechtěl o tomhle tématu vůbec mluvit, a teď tohle, ale zvědavost mu nedala a chtěl se zeptat Hináty ještě na jednu otázku, okolo svatby… " A vy tam jdete" zeptal se zvědavě. " Ne a prosím, už se o tomhle tématu dál nebavme, no protože… to je jedno!"
Sasuke byl překvapený, že na tu svatbu nejde, znal Hinátu dobře a věděl, že měla Naruta ráda, myslel si, že už její láska k Narutovi vyprchala, stejně jako ta Sakuřina k němu a jsou teď s Narutem dobří přátelé, ale to se hluboce mýlil… " Tak a teď k tvojí misi!" prolomila ticho, které nastalo Hináta. "Půjdeš do Travnaté vesnice, potuluje se tam vrach, který zabíjí malé děti, tamní obyvatelé kvůli tomu mají strach, což se jim nedivím, a tak se stěhují pryč z vesnice, ale jestli se to nezastaví nastane velký úpadek této vesnice! Ale to není všechno, mám zprávy, že se tam má objevit i jeden z členů Akatsuki, spoléhám na tebe, že z něj dostaneš nějaké informace o Akatsuki, když si se s nimi předtím stýkal a podle situace ho můžeš i zabít!!"
"A teď běž" rozkázala Hináta " jo a Sasuke je to mise S, tak buď opatrný!" varovala ho ještě Hináta a bylo vidět, že chce být sama a tak se radši Sasuke vypařil v obláčku dýmu, aby ji ještě nenaštval.
Zatím v nemocnici
"Uff! Tak konečně, tohle byl poslední pacient!" Oddechla si Sakura. "Od té doby co Tsunade zavraždili, je to všechno jenom na mě!" Postěžovala si ještě Sakura, když se převlékala do svého normálního oblečení a schovala do skříně její bílý plášť, dneska nebyla moc soustředěná na svojí práci a to měla zrovna tři těžké operace, byla totiž ponořena do svých vlastních myšlenek, protože se jí pořád vrtalo hlavou, jestli dělá správnou věc, když si chce vzít Naruta, protože od té doby, co sním začala chodit se s ní skoro nikdo nebavil, skoro všichni její kamarádi s ní nekamarádili, jen Saii, Shikamaru, Ino a Shino.
Nevěděla proč, ale myslela si, že je to kvůli Narutovi a jejich svatbě, ale nevěděla proč, pak ještě chtěla znát ještě jednu odpověď, jednu? Měla jich hodně…, miluje opravdu Naruta nebo to dělá jenom, aby si nějak vynahradila, svoji ztracenou lásku k Sasukemu? A proč vlastně si ho chce vzít? chce si ho vlastně vzít? A co vlastně cítí k Sasukemu, lásku nebo nenávist? Ano měla hodně otázek, na které sama neznala odpověď.
Když konečně došla ke svému domu, otočila nepřítomně klíčem a odemkla, zjistila, že tu Naruto ještě není, pak si uvědomila, že jí poslal dopis, že se ještě půjde projít, nevyčítala mu to, ona by udělala to samé, jenomže byla hrozně unavená a tak oblečená, tak jak přišla, si lehla na postel a ihned usnula.
Měla bezesný, ale hluboký spánek, což bylo divné, měla totiž vždy lehký spánek a většinou ji probudilo i křupnutí větvičky nebo velký poryv větru, či zašustění listí , ale dnes ani necítila upřený pohled na ni, nevěděl že ji někdo pozoruje…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.