Osvobozující smrt

10. ledna 2009 v 18:05 | Anke |  →Jednorázovky
Tohle byla má úplně první jednorázovka, tak bude taková nezajímavá, ale není to úplně první dílko, které jsem napsala...

Ach Hinato ,jen kdyby si věděla, jak mi je! Konečně se do někoho opravdu zamiluju a hned mi toho člověka seberou! Zatracenej Itachi, já ho fakt zabiju! přemýšlel zlostně Sasuke, nad únosem jeho milované Hináty

Flashback

Sasuke se vřítil do kanceláře a zlostně a zároveň vystrašeně vykřikl: "Co se děje? Co se stalo?!"
Tsunade ho ignorovala, ale nakonec se mu rozhodla odpovědět. "Hináta a její tým měl misi, vše probíhalo bez obtíže, ale při zpáteční cestě ji unesli, byli to Akatsuki, tady Itachi Uchiha" řekla smutně Tsunade. Hinátu si oblíbila, za tu dobu, co byla ta nesebevědomá dívka, se hodně zlepšila a teď byla i sebevědomá, za což vděčila právě Sasukemu.
Sasukemu se do očí hrnuly slzy, ale rukou je setřel a zastavil, obrátila se a vyběhl ven.
Proč zrovna Hináta, proč? A pak mu to docvaklo, nejspíš se dověděli, že Hináta se mnou chodí aItachi ji unesl, ale proč ji unesl? Chce snad mě? zamyslel se Sasuke, že si ani nevšiml, že proti němu se vyřítila postava, ale ta nestihla uhnout a narazila přímo do něj. Byl to Naruto.
"Sakra, co chceš Naruto, byl si jistý, že jde za ním, ale to se zmýlil. "Já nejdu za tebou, ale za Sakurou." řekl chladně Naruto a pokračoval v cestě.
Od té doby, co ho chtěl zachránit uplynulo už tolik doby a když se potom konečně vrátil, tak se k němu Naruto choval takhle chladně, kvůli tomu, že se tak dlouho nevracel, pořád doufal, ale on se nikdy neobjevil a pak se najednou objevil, Narutovi to, ale už bylo jedno.
Sasuke dál šel Konohou, až došel ke svému a Hinátině domu a odemkl ho, bylo to děsivé ticho, bylo mu hrozně a tak se rozhodl, že ji půjde hned zítra zachránit, i kdyby ho to mělo stát život a s tím i usnul.

Konec flashbacku

Nechtěl, aby s ním někdo šel, ale přesto se vedle něj míhali další tři postavy. První byl šedovlasý muž s páskou přes oko. Druhá byla růžovláska s bojovným a odhodlaným výrazem, Hináta byla její dobrá kamarádka a třetí byl Naruto, znuděný a naštvaný na Tsunade, že musí mít zrovna tuhle misi se Sasukem, radši by byl se svým týmem a trénoval, ale Tsunade byla neodbytná a tak musel jít.
Konečně se blížili k skrýši Akatsuki, když tam za hodinu dorazil dohodli se na plánu, "takže já a Sasuke půjdem dovnitř a zjistíme, kde je Hináta, pak vám pošleme zprávu. Hai, přikývla Sakura a Naruto a zůstali před skrýší, zatímco Sasuke a Kakashi běželi dovnitř.
Běželi a běželi a běželi a koukali se opatrně do pokojů, jestli tam není Hináta, ale všechny bali prázdné, konečně dorazili na rozcestí a tak se Kakashi vydal doprava, zatímco Sasuke doleva.
Sasuke běžel a najednou ucítil známé chackry Hinátinu, ale i Itachiho. A tak ještě víc zrychlil. Konečně dorazil před pokoj, odkud se ozývali výkřiky bolesti a smích. Okamžitě si rozrazil dveře a hodil po Itachim kunai, kter si mezi tím vyndal, Itachi byl překvapený, ale než se vzpamatoval, měl v břiše zapýchlí kunai a pak letěli další a další, až se nakonec skácel k zemi, nestihl nic udělat. Sasuke přiskočil k Hinátě, která ležela v bezvědomý a na zádech měla rýhy do krve od biče, kterým ji Itachi byl. Nedával pozor a tak když se otočil dostal pořádnou herdu do břicha, pak se na něj sneslo asi 20 kunaiů.
Kakashi ucítil Itachiho chakru, zjistil, že je na straně, kam běžel Sasuke, musel to stihnout, prostě musel.
Sasuke si lehl na Hinátu, aby ji ochránil před kunai, uviděl, že se probírá, když ho viděla vykřikla, byl cemý od krve, ale ještě víc ji vyděsil Itachi, který se napřahovla katánou a "Miluju tě" zašeptal Sasuke, "já tebe taky Saasuk-" nedokončila větu protože jim obou propýchl srdce, naposledy uviděla, jak dovnitř vtrhl Kakashi a zavoval jejich jména, a pak nic, černo, ale vdáli se objevilo světlo, šla za ním.
"Né Hináto, Sasuke! zakřičel Kakashi a jednou ranou raikiry zavraždil Itachiho, a běžel k nim, ale věděl, že je pozdě, když se podíval do Hinátiných očí uviděl, jak z nich vyprchává život, byli mrtvý.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.