Návrat Namikazeho 4

10. ledna 2009 v 18:41 | Anke |  →→Návrat Namikazeho
4. Párty

Hinata Hyuuga seděla ve svém pokoji a přemýšlela nad všemi věcmi, které se můžou stát, když půjde k tomu hezkýmu klukovi o kterým jí říkala Ino, když jí zvala. Co by mu měla říct? Je hezčí než Naruto-kun? Z myšlenek jí, ale vytrhnul Neji, který jí volal dole. "Je čas jíst."
O chvíli později se všichni objevili před Sasukeho domem, který na ně už čekal.
"Jak daleko je jeho dům?" zeptala se Hinata, když je Sasuke vedl okolo domu klanu Namikaze.
"Nedaleko." Odpověděl jí Sasuke a zastavili před rozsvíceým sídlem klanu Namikaze.
"Proč se sem někdo přestěhoval?" zeptala se TenTen a rozhlédla se po obrovském areálu.
"TenTen tobě se nelíbí můj dům?" řekl hlas, při kterém se Hinata i Sakura zachvěli. Všichni se otočil a uviděl blonďatého kluka v černém kabátě s oranžovými plamínky na spodku.
"Co-Cože?" zeptala se Hinata a přitom bojovala s tím aby neomdlela. Je tak krásný, mnohem hezčí než Naruto-kun. Pomyslela si.
"Ehm! upoutal na sebe pozornost Sasuke, protože všichni (hlavně holky), byli úpně omámení.
"Přestavuji vám Naruta Uzumaki!" Naruto se na něj pohoršeně podíval a ten si vzpomněl na jednu "maličkost". "Teda chci říct Naruta Namikazeho.
Všichni kromě Sasukeho ztuhli.
"To nemůže být pravda." Řekla vnitřní Sakura.
"Naruto?" zašeptala.
"Ne. Tenhle fešák nemůže být Naruto."Přesvědčovala sama sebe.
"Věrte tomu." řekl Naruto s úsměvem.
"Jsem zpět."
"Aha." Byla jediná odpověď na kterou se zmohla, ještě stále se pokoušela pochopit tuto informaci.
Až pak jí docvaklo, co jí vlastně řekli.
"Cože??! Ty jsi Namikaze?" zeptala se Sakura vyjeveně.
"Ano, jsem syn čtvrtého, Minata Namikaze. Všichni až na Sasukeho otevřeli pusu dokořán a koukali na něho, první se zmohla na slovo Ino.
"Sasuke, ty jsi o tom věděl?" "Jasně, jsem v radě, víš jak byla svolána ta schůze, tak tam nám Tsunade oznámila, že se našel poslední Namikaze, Naruto.
"Ty jsi syn Čtvrtého Hokageho, toho, který se vzdal svého života, aby zastavil Kyuubiho? Ujasňovali si Sakura jisté věci a Narutův šťastný úsměv hned opadl.
"Byl by jsem rád, kdyby si nemluvila o smrti mého otce, Sakuro."
"Promiň." špitla
"Nic se nestalo. Pojďte dál a posaďte se a ukázal jim na 3 gauče v obyvacím pokoji, kde plápolal oheň v obrovském krbu. Donesu vám pití a jídlo. Doufám, že se vám můj nový dům bude líbit." Všichni následovali Naruta. A byli překvapení, jak velký a vyzdobený je dům.
Posadili se. Najednou Naruto zmizel, ale za chviličku se objevil znovu, už s pitím a jídlem na tácech a všechny obešel.
"Naruto, jak si sem dostal všechno to jídlo tak rychle?" zeptala se Sakura.
"To je tajemství." Řekl Naruto. A řekl jim, co dělal ty čtyři roky, co tu nebyl. Naruto byl překvapený, když zjistil, že Neji a TenTen jsou manželé a Shikamaru a a teď už Listová kunoich,i Temari jsou už zasnoubení. Když se dozvěděl, že Sakuřina matka zemřela při požáru, zesmutněl. Ale hned nasadil svůj typický úsměv, když zjistil, že teď Sakury nikoho nemá.
"Sakura-chan, nepůjdeš se mnou na rande?" zakřičel Lee na Sakuru. Sakura mu vrazila pěstí, až Leee narazil do nejbližší stěny, která za ním byla a udělal tam obrovský kráter. "Proč Sakura-chan?" zeptal se Lee, když se odlepoval ze stěny.
"Protože se mě na tuto otázku ptáš každý den a každý den ti odpovím to samé. NE!" zakřičela naštvaná Sakura. Ale najednou si vzpomněla, že je to Narutův dům a ona už dokázala zničit jednu stěnu.
"Podívej se, co jsi udělala, teď vypadáš, jak nějaký brutální, vraždící stroj. Doufej, že ti to odpustí!" řekla vnitřní Sakura.
"Sakra, promiň mi prosím za tu stěnu." Omlouvala se Sakura a sklopila hlavu. Ale Hinata naopak v duchu jásala.
"Ano, teď když vypadá jako necivilizovaná a brutální, tak jí Naruto-kun určitě vyhodí z domu, když mu zničila jednu stěnu." Pomyslela si Hinata, když se Naruto postavil a pomalu šel ke zničené stěně.
"Sakuro." Začal Naruto a nikdo ani nedýchal
"Už to bude." Pomyslela si Hinata a radostí a Sakura se strachem.
"Nevadí." řekl Naruto a kráter, který tam byl, zmizel. "Všude jsem rozmístil samoopravující pečetě. Takže můžou zničit, co chceš a ono se to samo opraví." Ale než stihl něco říct, někdo zaťukal na dveře.
"Vstupte." zakřičel Naruto.
"Ah, to je dobře, že jste tu všichni. Aspoň si vás nemusím někde shánět." řekla Tsunade a podala Narutovi, Sakuře, Hinatě a Kibovi nějaké papíry. "Tady jsou zapsané nové týmy geninů, které budete trénovat."
"Ale Hokáge, nikdy jsem nedělal zkoušku joninu, jak můžu trénovat tým." zeptal se Naruto.
"Naruto, byl si na roční S-rank misi. Po roce si se stal automaticky joninem. Nevšiml jsi si, že ti přibyli peníze?" zeptal se Shikamaru.
"Ani ne, když jsem uviděl, kolik jsem zdědil po rodině, nezaregistroval jsem nějaký nárůst." řekl a všichni se na něj podívali.
"To jsi tak slepý, že nepoznáš rozdíl mezi chuuninským a joninským platem?" zeptal se Kiba.
"Vzhledem k tomu, že má rodina vlastní banku, tak ani ne."
"Tvoje rodina vlastní banku?" vyvalila oči TenTen.
"Také nějaké firmy a většina apartnámů vlastní moje rodina."
"To jsi hodně bohatý." poznamenala s obdivem Sakura.
"To ano. Namikaze klan byl vynikající v podnikání, stejně jako v boji. Vlastní okolo čtvrtiny území ve vesnici. Vlastní dokonce i budovu, ve které bydlíš. Tentp klan je nejbohatším a nejslavnějším klanem v historii Konohy a Naruto je poslední z klanu, takže vlasní vše, co jeho klan"
"To mámůj klan až takovou sílu?" zeptal se Naruto.
"Ano." odpověděla Tsunade a podívala se na Sakuru.
"Sakuro, nebudeš mít službu v nemocnici, takže můžeš trénovat svůj tým." řekla a odešla z domu. Párty, ale pokračovala ještě několik hodin. Jako poslední tam zbyli Naruto a Sakura. Hinata byla odtáhnuta, když Neji zavelel odchod, takže neměla jinou možnost než jít společně s ním.
"Už je pozdě a navíc už všichni odešli, takže nemohl bych tě doprovodit domů?" zeptal se Naruto a Sakuřa začalo být srdce jako o překot.
"Ano, budu ráda." šli tmavou ulicí Konohy a jediné, co jim osvětlovalo cestu byly hvězdy. Sakura byla v sedmém nebi. Šla sama s Narutem po ulici, pod širým nebem. Ale netrvalo dlouho a oba dorazili k domu Sakury "Tak jsme tady." Řekla a otevřela si dveře.
"Kdyby jsi chtěla, tak by jsme mohli zítra trénovat spolu." nyvrhl Naruto. Přitom se škrábal na hlavě a díval se do země.
"Dobře. V kolik hodin?" zeptala se Sakura a srdce jí začalo být ještě rychleji, tedy pokud to bylo ještě možné.
"V deset u mě."
"Tak to abych šla ihned spát. Zítra tě porazím." Usámla se Sakura. "Dobrou noc Naruto-kun."
S těmito slovi vešla do dveří a zavřala je a nechala tam překvapeného Naruta stát .
"Ale, ale, vypadá to, že jsi si jí získal." řekl Kyuubi, který se oběvil v klubku plamenů vedle Naruta.
"Doufám." Usmál se a chystal se odejít ke svému odmu, aby se také na zítřek prospal. O kousek dál, byla na nejvyšším místě Hyuuga klanu Hinata Hyuuga a vše to pozorovala svým byakuganem
"Nikdy se nevzdám Naruta-kun, jen pro takovou brutální holku, jak je Sakura." řekla se zlostí v hlase Hinata a také šla do postele, aby mohla naplánovat Sakuřin pád.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dominik | E-mail | 2. října 2013 v 18:30 | Reagovat

Návrat Namikazeho je naj poviedka z poviedok ktoré som čítal :-D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.