Návrat Namikazeho 3

10. ledna 2009 v 18:40 | Anke |  →→Návrat Namikazeho
3. Nový domov

Dokonce i po šesti dnech se tu stále cítil zvláštně. Vyrůstal v malém apartmá, ale teď byl bohatý a vlastnil tucet budov, zařízených ve starém japonském stylu. Nacházela se tam i vnitřní tréningová hala, dvě venkovní, knihovna a tucet ložnic, které se nacházeli hned vedle hlavní. Toto všechno bylo v hlavní budově. Ostatní byli jen menší verze. Vlastnil i budovu pro ninja psy. Naruto ji, ale přestěhoval do domu. Ale něco mu stále chybělo. I s liškami, které mu stále pobíhali okolo domu se cítil sám. Půjdu se najíst. Možno mě to rozveselí. Řekl si Naruto, nasadil si plášť a vyšel ven do noční Konohy.
"Neboj se, jsem si jistá, že ho ještě uvidíě." Utěšovala Ino Sakuru.
"Nejsem si jistá, on je asi jen obchodník anebo něco takového." Řekla smutně a objednala si ještě rámen.
"Nemyslím si Sakuro, zapomněla si na jeho svaly? Musel to být ninja a jediný ninjové, který mají povolení tu byt jsou naši anebo z Pískové." Sakura nezapomněla na cizincovi svaly. Pronásledovali jí ve snách už týden. Najednou jí Ino chytila ruku. "Podívej se ven." Sakura se tam tedy podívala, stál tam ten chlapec. Byl téměř oblečený celý v černém a jeho blond vlasy skoro zářili v měsíčním světle, které na něj dopadalo. Děkovala bohu, když uviděla, že má čelenku Listové. Sledovala jak vešela sedl si o pár míst dál, než byla ona a Ino. Hned si objednal nějaké jídlo.
"Sakuro budeš tu na něho pořád jen koukat nebo za ním půjdeš a promluvíš na něho?" zeptala se Ino a neuvědomovala si, že Naruto mohl slyšet každé jeho slovo. Mohl dokonce slyšet, jak se Sakuře rozbušilo srdce, když vešel. Sakura neodpovídala, jen ho pozorovala jak pomalu jí nějaký rámen, co si objednal. "Sakuro, pokud za ním nepůjdeš, určitě ti ho sebere nějaká jiná, podívej se na něj, jak je hezký, všechny holky se za ním musí otáčet"
A opravdu asi za pět minut k němu přišla taková blondýna v sexy oblečení a snažila se ho svést. Ale asi po 10 minutovém snažení to vzdala a odešla, protože jí Naruto od začátku naprosto ignoroval.
"Teď nebo nikdy!" Zakřičela vnitřní Sakura, Sakura se postavila a šla směrem k němu.
"Ahoj." Řekla jemným hlasem.
"Zajímalo mě, kdy poslechneš Ino a přijdeš za mnou si popovídat Sakuro." Řekl a upil trochu vody, kterou měl ve sklenici.
"Jak ví, jak se jmenuju?" zeptala se sama sebe a začala o něm pochybovat.
"Neboj se a posaď se." Ukázal jí na volné místo.
"Kdo si?" zeptala se, když se podívala do jeho očí.
"Nepamatuješ si mě, co?" zeptal se trochu smutně Sakury, ta jen kývla hlavou na znamení souhlasu.
"My už jsme se někdy viděli?"
"Jo viděli, ale nemluvím jen o tom, jak jste mě s Ino sledovali v pramenech."
"Sakra, viděl nás." Řekla vnitřní Sakura naštvaně.
"Promiň, že jsme tě sledovali." omluvila se mu a sklopila hlavu. "Vsadím se, že měteď nesnáší a už se nedozvím jeho jméno."
"Nebojse, můj sensei špehuje ženy skoro pořád. Kdybych tě měl nesnášet za to, že si mě jednou sledovala, tak potom by jsem ho musel zabít, za to, že to děla celý život. Kromě toho mě potěšilo, že si to byla zrovna ty, kdo mě sledoval." Řekl s úšklebkem.
"Děkuju ti bože. Už sem si myslela, že jsem nadobro ztratila tohohle krásnýho kluka."
"Sakuro, můžu se tě na něco zeptat teba a i Ino?"
"Záleží co to je."
"Zítra mám u mě doma je uvítací párty, začíná v šest hodin. Chtěl bych, aby si shromáždila všechny bývalý rookies z doby, co jsi se stala geninem a pozvala je ke mě."
"Dobře, ale budou chtít vědět na koho párty jdou."
"Ještě nechci prozradit, kdo sem Sakuro " řekl a usmál se."
"Ok. Promiň, ale musím už jít. Zítra večer tě přivede Sasuke, protože jsem se přestěhoval." Postavil se od stolu a nechal tam Sakuru sedět. " A zaplatím za tebe i Ino." Dodal a zaplatil za všechny tři a odešel pryč.
Rychlostí blesku se u ní objevila Ino. " No? Kdo je to?"
"Nwm, neřekl mi své jméno, prý ještě nechce prozradit, kdo je, ale už jsem ho prý viděla." Ino na ní vyjeveně koukala.
"Jak to, že tě zná, ale ty jeho ne?
A chce aby jsme sehnali všechny bývalí rookies a šli s nimi na uvítací párty, která bude v jeho novém dome."
"Kde bydlí?"
"Nevím, ale pravděpodobně Sasuke ví."
"Ha! Tak to vypadá, že se znova potkáte." Usmála se na Sakuru Ino.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.