Kapitolovky - rozcestník

3. ledna 2009 v 19:32 | Anke |  →Kapitolovky

.:Naruto:.

Naruto se vrací po jednom roce z těžké mise, ale přináší sebou i jednu novinku, která všem v Konoze doslova vyrazí dech. Poklidný den se rázem mění na boj o přežití, každá sekunda je drahá a je jen na nich, jak jí využijí. V Konoze se chystá tajemné hlasování, ve kterém jde o budoucnost Konohy. Ale co pak? Co udělá Sakura, když zjistí, že jí jde o život? Co chystá klan Hyuuga? A kdo je vlastně Naruto? To vše se dozvíte v povídce Návrat Namikazeho!
-


Volba nového Hokageho pro něj měla být nejlepším dnem v životě, dnem, kdy ho budou všichni uznávat, ale on místo toho odchází z Konohy s úmyslem se už nikdy nevrátit. Ztratil vše, sen, přátele, naději. Ale podaří se mu odejít z rodné vesnice, kde vyrůstal a žil celých 20 let? Zapomene na své přátele, kteří mu byli jako rodina? Příběh o muži, který udělal osudové rozhodnutí. Zpřetrhal všechna pouta s jeho přáteli a vydal se vstříc novému životu.
-


Co by se stalo, kdyby měla hlavní postava takové tajemství, které by podkopalo celý příběh, jak ho známe? Nic se nemění a přitom se mění vše. Naruto porazil Sasukeho, když spolu bojovali v Údolí konce a teď jsou všichni stále tým sedm. Sakura letí na Sasukeho, Sasuke si nechává kamennou tvář a Naruto není Naruto. Skrývá tajemství, které nemá nejspíš nikdo a ví o něm jen pár vyvolených. Když úplnou náhodou na to přijde někdo další... Kdo odhalí Narutovo tajemství? Kdo o něm ví? A co je to vlastně za tajemství? To se dozvíte, až si přečtete povídku s názvem Největší tajemství.
-
DOKONČENOTýden po pohřbu už Sayu nemůže být dále ve vesnici, protože se stále ještě nevyrovnala se Sasukeho smrtí. Na Tsunadino doporučení se tedy vydává do Země vodních vírů, aby začala pátrat po Sasukem, ale netuší, že tam zjistí další tajemství. Jaké tajemství to je? Najde Sayu Sasukeho? To se dozvíte v pokračování Největšího tajemství!
Pokračování Největšího tajemství!
-
DOKONČENO

Co by bylo, kdyby...?
(Na obrázku se pracuje...)

Co by bylo, kdyby...? Taky jste si někdy podobnou otázku položili? Já tedy ano, a proto jsem se rozhodla začít psát novou sérii s tím, co by se podle mě stalo, kdyby se různé děje udály jinak. Co by se stalo pak?
-
-
↓Díly↓

New Life

-časem snad bude obrázek i recenze-Sakura a Naruto se mají brát, ale je to opravdu láska? Nebo se chtějí vzít, jen ze smutku? Proč vlastně Naruto Sakuru požádál o ruku? Jak by to dopdlo, kdyby Naruto chtěl první své city k Sakuře otestovat? Nebude to mít nějaké následky? To se dozvíte... Příběh o pravé lásce, zradě a poučení, že se nemá hrát s city jiných!
-
+ jednorázovka - Pohřeb
DOKONČENO

Přišla k nim a tím jim změnila celý jejich dosavadní život, díky ní se začali zase smát a zapomněli na něj. Zapomněli? To ne, jen vzpomínky na něj přesunuli daleko do hlouby jejich srdcí, ale netušili, že i ona je jednou opustí a zradí. Dokáží se s tím vyrovnat nebo se ztratí ve vzpomínkách a nebude jim už pomoci, vrátí se jejich světlo a vysvobodí je z jejich utrpení? Kdo je tajemná osoba, kdo ji považuje za část svého života? A vrátí se tedy? Nebo se k nim obrátí zády, když budou potřebovat pomoc? Přečtěte si povídku Cesta osudu a dozví te se to!
-
POZASTAVENO


Dvě obyčejné holky, dva životy, dva osudy, přesto je něco spojuje - přátelství. Ale v každém přátelství je rivalita a později i nenávist nebo ne? Příběh o nekonečném přátelství, které nerozdělí nikdo, ani ta nejhorší zkouška.
-
POZASTAVENO

.:Bleach:.


Chtějí zapomenout na minulost, ale jejich minulost je vždy dostihne. Tentokrát je to povinnost, nutkání jít a chránit. Ale pak jim do života vstoupí dva lidé, kteří jim připomenou minulost tolik, že znovu se snažit na ní zapomenout je nemožné. Je jen jediné řešení, přijmout jí a naučit se žít, tak, aby jsme jí už nikdy nelitovali.
POZASTAVENO


.:Mix:.

A co když je to pravda? Taky jste si takovou otázku už někdy položili? Hrdinové známých anime ne. Ale teď se musí potýkat s potížemi. Černá díra, která je najednou vsála do sebe je přenesla na různá místa ve světě, kde nikoho neznají a jejich způsob života je jim cizí. Jak se vyrovnají Ed, Al, Winry, Roy, Ichigo, Rukia, Renji a Toushiro s tím, že budou muset snášet čtyři různá místa s lidmi, které neznají? Kdo se objeví v Konoze, kdo v Orochimarově skrýši, kdo u Akatsuki a kdo v Suně, potkají Naruta, Gaaru, Sasukeho a tajemného Peina? Co s nimi naši hrdinové udělají? Budou jim věřit? To se dozvíte...brzy!
-
POZASTAVENO


.:Ostatní:.
.:Připravuje se:.

Od Sakuřiny tragické smrti uběhlo už celých pět let a naší přátelé úplně dospěli a dosáhli významných postů. Nejvyššího dosáhl Naruto, který se stal Hokage, po tom, co Tsunade dobrovolně odstoupila z funkce. Konečně tedy splnil slib, který Sakuře před její smrtí dal. Ale i přesto se stále trápí a myslí stále jen na Sakuru, ačkoli mu jeho kamarádi chtěli pomoci, tak bezvýsledně. V Konoze nastává klid, až do doby, co se jednoho dne před branami Konohy objeví žena, která vypadá naprosto stejně, jako Sakura. Stejné růžové vlasy, stejné rysy, akorát je o pět let starší, jako všichni. Problém je v tom, že si nic a nikoho nepamatuje...
Pokračování Žárlivosti


Den a noc, láska a nenávist, dobro a zlo, Naruto a Sasuke. Naruto je přátelský, obětavý a hodný, zato Sasuke je chladný, tajemný a nepřátelský a přesto se stali přáteli, nejlepšími přáteli. Bojují spolu na život a na smrt, ale ani jeden nedokáže toho druhého zabít. Jak může dopadnout přátelství, které nikdy nemělo vzniknout? Změní se jeden pro druhého, nebo se nakonec pozabíjejí navzájem?

 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.