Cesta osudu 3

10. ledna 2009 v 18:32 | Anke |  →→Cesta osudu
Já vím, že jsem to slibovala lidem už včera, ale nebyl čas... dofám, že si to u vám to vynahradím... no nechte se překvapit, zachvíli to tu bude!
3. kapitola

Připadalo mi, že mi chce do hlavy někdo vlézt a ovládat mě. Byl to strašný pocit. Jako bych byla v tranzu, byla jsem uvnitř své hlavy a pak jsem to uviděla. Byla tam malá holčička, připadala mi povědomá… a pak Ano to je ta, kterou unesli Akatsuki! pomyslela jsem si. Připadali mi smutná, jako by to, co dělá, nechtěla dělat, ale byla k tomu donucena… Akatsuki? pomyslela jsem si a dál se na ní dívala. Začala dělat pečetě, když skončila, zase jsem uviděla Sakuru, jak se na mě ustaraně dívá.
"Anke? Není ti nic?" zeptala se mě starostlivě a vystrašeně. Chtěla jsem odpovědět, ale místo toho jsem se zvedla a rozeběhla se neznámo kam, nevěděla jsem kam běžím, já sem totiž neovládala své tělo! Pouze jsem sledovala, jak se moje tělo hýbe. Takhle jsem běžela asi půl dne, ale byla jsem pořád v lese, jen jednou jsem proběhla okolo malé mýtinky, až jsem se objevila u nějakého obrovského kamene se skálou.
Udělala jsem pečetě, mě neznámé a kámen se nadzvedl, tak abych mohla projít, šla jsem dál temnou, kamenou uličkou, osvícenou jen několika loučemi, až jsem došla do nějaké místnosti, usoudila jsem, že je to něco jako předsíň, protože místnost zatáčela doprava a doleva a na obou stranách byli dveře, nejspíš do dalších místností.
Mé tělo šlo cestou, která vedla doprava a pak jsem šla dál a dál, připadalo mi to jako bludiště, připadalo mi, že to nikdy neskončí, ale pak jsem zabočila do uličky, která měla na konci dveře, žádné jiné v této uličce nebyli a já šla přímo k těm dveřím, ucítila jsem jak se má ruka zvedá po klice a…

Zatím v Konoze

"Tsunadéé-sama!!!" uslyšela známý hlas Tsunade a čekala až Sakura vrazí do dveří a opravdu za pár sekund se dveře rozrazili a v nich stála Sakura s vyděšeným a uštvaným výrazem.
"Co se ti stalo Sakuro?" zeptala se Tsunade.
"Anke utekla!" řekla ztěžka a vydýchávala se.
"Cože???" řekla naštvaně Tsunade až se postavila a židle na které seděla spadla na zem.
"Byly jsme v Ichiraku, když v tom vypadala no… nepřítomně, ale pak se probrala, zvedla se a utíkala směrem z Konohy, sledovala jsem jí, ale byla rychlá, …… ztratila jsem jí" dostala nakonec ze sebe.
"Shizune!!!" zařvala Tsunade. "Co…co se děje??" zeptala se nervózně Shizune a pohlédla na Sakuru. "Okamžitě mi sem zavolej Naruta!"
"Hai!" a zmizela za dveřmi kanceláře.

Po čtvrt hodině

"Co chceš bábi Tsunade?" zeptal se otráveně Naruto. "Řeknu to stručně a jen jednou! Tak poslouchejte oba dva! Půjdete najít Anke, vezměte si ještě Kakashiho, aby vám pomohl ve stopování." objasnila hlavně Narutovi situaci. "Ale co se jí stalo?" zeptal se Naruto. "Nevím Sakura ke mně přišla s tím, že se s Anke normálně bavila, ale pak se najednou zvedla a běžela pryč z Konohy. Sakura ji ztratila a tak se vrátila a řekla mi co se stalo, pak jsem tě nechala zavolat! A teď už běžte, Anke bude potřebovat vaší pomoc, ať už je kdekoliv! řekla jim přísně. "Hai!" řekli sborově a klidili se pryč z kanceláře, protože hrozilo, že po nich něco hodí. "Nevíš jakým směrem šla?" zeptal se Naruto, když šli ke Kakashimu domu, aby ho požádali o pomoc. "Šla přes hlavy hokágů asi nechtěla vzbudit pozornost, kdyby šla hlavní bránou." přemýšlela nahlas Sakura. "Ale vrtá mi hlavou, co to do ní najednou, tak vjelo, normálně jsme se bavili a pak měla ten nepřítomný pohled a pak se už ztratila." "Tohle není dobrý a není jí to podobné, ale nemyslíš, že jí někdo ovládal, když měla předtím, než utekla ten nepřítomný pohled?"
"No možné to je, ale…" nedořekla Sakura, protože už došli k domu Kakashiho, chvíli se hádali, kdo zazvoní a pak si dali kámen, nůžky, papír, vyhrál Naruto a tak Sakura odevzdaně zaklepala na dveře. Asi po dvaceti minutách se konečně dveře otevřeli. V tu chvíli je popadl hrozný záchvat smíchu, Kakashi totiž měl na sobě zástěru s medvídky.
* Rámen - 50 kč, Kakashiho zástěra - 100 kč, Deidarova paruka - 500 kč, Kakashiho výraz, když zjistil, co je tady k smíchu - k nezaplacení, na všechno ostatní je tady master card!*
Když se konečně trochu uklidnili a Kakashi si došel sundat zástěru, tak nasadili vážný výraz.
"Kakashi-sensei, potřebujeme, aby jste nám pomohl s hledání Anke…, utekla z vesnice" dovysvětlila mu Sakura, když viděla jeho nechápavý obličej.
"Aha" řekl Kakashi. "Počkejte tu chvíli" řekl a za 5 minut se vrátil oblečený do své ninjovské uniformy a pozuby ozbrojený. Ihned vyvolal své psy a dal jim šátek, který měla náhodou Sakura u sebe a ty se ihned pustily do pátrání. Mise Hledání Anke, mohla začít!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.